AGENT VANZARI in Pantelimon, Bucureşti Sectorul 3

Construieste-ti viittorul cu noi, ne extindem echipa si cautam agenti de vânzări CU EXPERIENTA in domeniul tamplariei PVC, ambitios, pasionat ︉︉︈︇︌︈︋︇​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎și dedicat. Noi iti oferim suport complet pas cu pas. Ai posibilitatea de a avea venituri nelimitate, perfectionare prin traininguri si multe oportunitati de avansare.

CERINTE :

-Experienta in programul WINARHI

-Experienta in domeniul tamplariei PVC

-Atitudine pozitiva -Abilitati de vanzare, negociere, relationare si comunicare

-Capacitate de adaptare la cerinte noi si invatare

-Simt al reponsabilitatii crescut si orientare catre reolvarea problemelor.

-Cunostinte de operare PC.

-Studii medii/ studiile superioare in domeniul tehnic reprezinta un avantaj

-Descrierea jobului RESPONSABILITATI:

Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor noastre Intocmeste oferta in Winarhi Utilizarea platformei ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃CRM Participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarea comenzilor. Informeaza clientul despre serviciile oferite Indruma clientul cu privire la posibilitatile si conditiile de achizitie

CE ITI OFERIM?

-Mediu de lucru dinamic si placut -Program de lucru stabil -Oferim telefon de serviciu + laptop -Salariu fix + bonus de performanta

-Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala MTS SUMMER INTERACTIV este o companie infiintata in anul 2014, fiind producatori de tamplarie PVC. In cei 10 ani de activitate, am evoluat si ne-am perfectionat procedura de lucru, investind in angajati, in aparatura tehnica si in programele de lucru pentru a facilita calitatea produselor si pentru a oferi un timp de livrare cat mai scurt. Scopul nostru este sa evoluam, prin perseverenta si invatare continua. Astfel, in anul 2023, am obtinul “LOCUL I” in “Top Afaceri Romania Intreprinderi Mici”. Daca esti o persoana ambitioasa, iti doresti sa cresti alaturi de compania noastra, asteptam CV-ul tau.Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne sunati la numarul de telefon 0748.822.220 – Diana, HR.