Mecanic camioane in Germania

Mecanic Camioane

Firma Virtus Personal GmbH este in cautare de personal calificat !
Responsabilități:
Diagnosticarea și repararea defectelor la camioane și vehicule comerciale.
Întreținerea preventivă și corectivă a sistemelor mecanice, electrice și electronice.
Executarea lucrărilor de schimbare a pieselor și a sistemelor de transmisie.
Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță în toate lucrările efectuate.
Colaborarea cu echipa pentru a respecta termenele de livrare și pentru a asigura satisfacția clienților.
Cerințe:
Limba Germana constituie un avantaj
Experiență relevantă în domeniul reparațiilor auto sau camioane (minim [X] ani).
Cunoștințe solide despre mecanica auto și sistemele vehiculelor comerciale.
Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor.
Capacitate de a lucra atât individual, cât și în echipă.
Permis de conducere categoria B (categoria C este un avantaj).
Oferim:
Cazare Premium
Salariu competitiv 2400€ – 2700€ netto (la 160 ore / luna ) și beneficii ( premii salariale anuale )
Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri.
Mediu de lucru dinamic și prietenos.
Cum să aplici:
Pentru a aplica, te rugăm să ne trimiti CV-ul tău la s.valchizan@virtus-personal.de  sau să ne contactezi la +49 152 218 29 150.

Așteptăm cu interes să te alături echipei noastre!