Muncitori necalificati la montaj panouri fotovoltaice, zona Iepuresti in Municipiul Bucureşti

Angajam MUNCITORI NECALIFICATI pentru montaj panouri fotovoltaice la sol in zona Mihailesti-Iepuresti (langa Bucuresti). Va fi unul din cele mai mari proiecte de montaj panouri fotovoltaice la sol din România (148 MW) și începe după data de 20 august.

Responsabilități
- pregătirea terenului pentru montarea pilonilor în linie, conform planului de lucru;
- montarea pilonilor, trasarea cablurilor;
- montarea structurilor, montarea panourilor și alte activități necesare pentru buna derulare a proiectului;
- utilizarea echipamentelor și instrumentelor necesare instalării;
- abilitate de a lucra în echipă.

Condiții și beneficii:
- salariu 4500 lei net la program de lucru 8 ore/zi;
- posibilitate de ore suplimentare;
- cazare asigurată gratuit în apartamente, pensiuni sau hoteluri din zonă (2 persoane în cameră);
- transport dimineața și după-amiaza la/ de la locul de muncă;
- proiectul durează 6-7 luni de zile.

Cerințe minime:
- experiența anterioară în domeniu constituie avantaj;
- cunoștințe de interpretare a unui plan tehnic;
- persoană autonomă și responsabilă;
- condiție fizică;
- capacitatea de a lucra în echipă.

Despre companie

Companie de recrutare și selecție de personal pentru clienți din România și străinătate. Locuri de muncă stabile în diverse domenii de activitate. Care este meseria ta? Noi ne ocupăm de restul.