Angajam 3 Laminatori cu experienta in aplicare fibra sticla - Olanda in Olanda

Angajăm 3 Laminatori cu experiență în aplicare fibră de sticlă pentru lucrări în Olanda. Activitatea se desfășoară la companii ce produc bărci, yacht-uri, vase de croazieră.

Beneficii:
- salariu de 13,50 Euro net/ oră;
- program de lucru full-time;
- job stabil, contract pe perioadă nedeterminată;
- angajare cu contract românesc, detașare în Olanda prin formularul A1;
- cazare gratuită în Olanda;
- mașină de serviciu asigurată în Olanda;
- plata salariului se face la 2 săptămâni, cu avans și lichidare.

Responsabilități:
- laminare manuală a bărcilor: aplicare straturi de gelcoat și fibră de sticlă, conform cu instrucțiunile de lucru;
- utilizarea corectă a uneltelor de lucru și a echipamentelor;
- lucru individual și în echipă.

Candidatul ideal:
- experiență anterioară relevantă ca laminator;
- cunoștințe de citire plan schiță tehnică;
- limba engleză la nivel conversațional mediu (obligatoriu);
- permis de conducere cat. B (avantaj);
- persoană responsabilă, muncitoare, cu precizie și atenție la detalii.

Informații la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410, 0722 455 583.

Despre companie

Companie de recrutare și selecție de personal pentru clienți din România și străinătate. Locuri de muncă stabile în diverse domenii de activitate. Care este meseria ta? Noi ne ocupăm de restul.