EXPEDITOR INTERNATIONAL in România

Cautam un nou coleg, ambitios cu abilitati pe partea de negociere si cu experienta in transportul rutier de marfa.

Responsabilitati :

Preluarea cererilor de oferte si a comenzilor de transport din partea clientilor primirea si confirmarea comenzilor de transport atat de la clienti cat si de la transportator optimizeaza costurile legate de transport organizarea transporturilor in cele mai bune conditii dezvoltarea portofoliului de clienti selectia solutiilor de transport urmarirea incasarii facturilor de la clientii din propriul portofoliu Profil candidat : detinator PFA pentru plata comisioanelor foarte bune abilitati de negociere si comunicare aptitudini de organizare,planificare, decizie si control atentie la detalii portofoliu de clienti / experienta in transportul rutier de marfa