Inginer Santier (profil electric) in Bucureşti Sectorul 2

Cautam un nou coleg dinamic care sa ocupe postul de Inginer Santier (cu profil electric) pentru compania Invest.

Care o sa fie responsabilitatile tale?

- elaborezi tematica specifica instruirilor, instructiunile proprii si participi la cercetarea si raportarea accidentelor de munca;

- completezi fisele de instruire individuala si efectuezi instruirea introductiv generala de protectia muncii si PSI; asiguri salariatilor echipamentul individual de protectie corespunzator scopului pentru care a fost acordat, cat si verificarea acestuia;

- actualizezi si gestionezi documentatiile specifice prevazute de legislatia in vigoare;

- acorzi masuri necesare pentru ca numai persoanele abilitate sa aiba acces pe santier;

- stabilesti, in colaborare cu managerul de proiect si antreprenorul, masurile generale aplicabile santierului;

- intocmesti planurile de securitate si sanatate pentru proiecte.

Esti potrivit daca:

- ai studii superioare absolvite cu diploma de licenta pe profil tehnic (Ingineria Electrica, Electroenergetica sau domenii similare);

- ai experienta anterioara de minim 3 ani in domeniu sau in gestionarea a 2-3 proiecte mari de constructii;

- cunosti minim o limba de circulatie internationala (limba engleza, de preferat);

- ai cunostinte bune de operare in programul AutoCAD;

- ai disponibilitatea de a presta munca pe santier (indiferent de locatie).

Ce iti vom oferi?

- posibilitatea de a lucra alaturi de profesionisti si de a contribui la proiecte de amploare;

- pachet salarial alaturi de beneficii care să reflecte angajamentul nostru față de tine;

- masina de serviciu pentru deplasari;

- echipament special pentru munca.

Sediul companiei este la Dej, dar suntem in cautarea candidatilor din toata tara pentru a se alatura echipei noastre. Dacă doresti sa faci parte din echipa noastra, aplica cu incredere la acest anunt cu CV-ul tau. Pentru mai multe informatii, va stau la dispozitie la numarul 0727 800 663 intre orele 08:00-17:00. Daca acest rol nu este de interes pentru tine, dar stii pe cineva care este interesat, ne-ar ajuta sa dai vestea mai departe!

Despre companie

Istorie: INVEST este o companie romaneasca, infiintata in 1991, cu sediul in Dej, judetul Cluj. La inceput, sub forma unei afaceri de familie, a evoluat de-a lungul anilor intr-o companie bazata pe sistematizare si dezvoltare continua, perfectionadu-si serviciile si extinzandu-si aria de activitate in toate ariile de proiectare si constructie a instalatiilor reusind astfel sa isi atinga mereu obiectivul, si anume „Lucrari de calitate, clienti de calitate” Valori și calitate: Dorim sa ne deparatajam de firmele concurente prin calitatea perstatiei si prin implicarea in cele mai mici detalii, asfel incat sa ne sustinem Clientii in indeplinirea obiectivelor pe care le au. Refuzam rabatul la calitate in scopul diminuarii costurilor, in schimb propunem solutii inovative pentru eficientizarea procesului de constructie sau pentru eficientizarea instalatiilor pe care le cream. O munca continua de imbunatatire ne aduce recunoasterea Clienilor si siguranta ca vom genera doar colaborari de lunga durata.