Manipulant Marfă in Judetul Giurgiu

Ne mândrim cu produsele noastre de înaltă calitate și dorim să ne extindem echipa cu persoane dedicate și calificate.

Căutăm: Manipulant Marfă in loc. Bacu, jud. Giurgiu

Responsabilități:

• Încărcarea și descărcarea mărfurilor.

• Aranjarea și organizarea produselor în depozit.

• Asigurarea integrității și siguranței mărfurilor manipulare.

• Participarea la inventare și verificarea stocurilor.

• Menținerea curățeniei și ordinii în zona de lucru.

Cerințe:

• Acceptăm orice nivel de experiență, inclusiv candidați fără experiență.

• Abilitatea de a efectua muncă fizică.

• Seriozitate, punctualitate și atenție la detalii.

• Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta instrucțiunile.

Ce oferim:

• Un mediu de lucru dinamic și profesionist.

• Oportunități de dezvoltare profesională și training la locul de muncă.

• Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare.

Cum să aplicați:

• Dacă sunteți interesat și doriți să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon 0751027284 pentru detalii suplimentare sau  aplicati la acest anunt  cu CV-ul dvs si veti fi contactati. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!