Montatori Panouri Fotovoltaice La Sol Pentru Zona Alba-Iulia in Judetul Brasov

Angajăm Montatori panouri fotovoltaice pentru un parc fotovoltaic la sol din Teiuș, zona Alba-Iulia.
Posibilitate angajare și de echipe (4-5 persoane).

Responsabilități:
- pregătirea terenului pentru montarea pilonilor, conform planului de lucru;
- pregătire circuite, trasarea și conectarea cablurilor până la invertoare;
- montarea panourilor fotovoltaice pe structură;
- utilizarea echipamentelor și instrumentelor necesare instalării;
- abilitatea de a lucra în echipă.

Condiții și beneficii:
- salariu 5500-6000 lei net (montatori calificați);
- salariu 4500 lei net (muncitori necalificați);
- program de lucru full time;
- posibilitate de ore suplimentare;
- cazare asigurată în apartament sau la hotel (2 persoane în cameră);
- proiectul durează 4-5 luni de zile;
- asigurare medicală;
- echipament de lucru asigurat.

Cerințe minime:
- cunoștințe în domeniul electric și al sistemelor fotovoltaice;
- experiență anterioară în domeniu;
- cunoștințe de interpretare a unui plan tehnic;
- permis de conducere cat. B (avantaj);
- persoană autonomă și responsabilă.
- condiție fizică;
- capacitatea de a lucra în echipă.

Informații la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410/ 0722 455 583 sau pe email recrutare@interjobs.ro.

Despre companie

Companie de recrutare și selecție de personal pentru clienți din România și străinătate. Locuri de muncă stabile în diverse domenii de activitate. Care este meseria ta? Noi ne ocupăm de restul.