Muncitori tamplarie Aluminiu cu / fara experienta in Galaţi

Firma de constructii din Galati cu vechime de 10 ani pe piata Constructiilor angajeaza Muncitori tamplarie Aluminiu pentru montaj Fatade AlucoBOND, si/sau Pereti Cortina

CERINȚE:

-Experiența de minim 6 luni în domeniu - constituie un avantaj;

-Se acceptă si persoane fără experiență, dornice de a învăța, oferim posibilitatea de formare la locul de muncă;

-Disponibilitate de a lucra pe schela, maxim etaj 2 ;

-Disponibilitate la deplasari scurte in judete apropiate

-Atentie la detalii si punctualitate ;

-capacitate de lucru in echipa;

-seriozitate , implicare si respect;

-domiciliu in orasul Galati/apropiere.

CONDIȚII oferite:

-Program de lucru de 8 ore L-V;
- Salariu intre 4000 - 8000 lei in functie de experienta si pricepere ;

-Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;

-Salariu motivant in functie de realizari ; (CASH)

-Orele suplimentare se platesc ( pt urgente);

-Bonusuri de performanță;

-Toate zilele libere acordate de statul roman sunt respectate ;

-Asiguram conditii optime de munca cu unelte si scule profesionale;

-DIURNA, Transport si Cazare in conditii decente asigurate în cazul deplasărilor;

RESPONSABILITĂȚI:

-       Activitate de montator tâmplărie,aluminiu, conform fișei postului in acord cu legislatia in domeniu.

Despre companie

Companie din GALATI cu experienta de peste 10 ani in domeniul CONSTRUCTIILOR Comerciale si Industriale oferim Servicii de Consultanta si Executie pentru : ▫️ ✅ FAȚADE CLĂDIRI : - clasice : Tencuială decorativă, Praf de piatră, etc ... - moderne din sticla : Pereti Cortina; - Fatade Ventilate moderne și eficiente energetic : Placări cu AlucoBOND, HPL/TRESPA, Fibrociment, Plăci Ceramice, Piatra naturala, Granit. ✅ Amenajari interioare & exterioare pentru Cladiri, Spatii Comerciale, Hale industriale, Hale comerciale, Containere Modulare, ; ✅ Constructii CASE si CLADIRI la Rosu/ Gri / Gata . ✅ Consolidări și reabilitări CLADIRI ;