Sudor MIG MAG WIG / Cazare Premium in Germania

Sudor MIG/MAG/WIG

Firma Virtus Personal cu sediul in Germania este in cautare de personal calificat.
Responsabilități:
Executarea lucrărilor de sudură MIG, MAG și WIG conform specificațiilor tehnice.
Asigurarea calității sudurilor realizate și respectarea standardelor de siguranță.
Întreținerea și utilizarea corespunzătoare a echipamentelor de sudură.
Colaborarea cu echipa pentru a respecta termenele de livrare a proiectelor.
Identificarea și corectarea eventualelor defecțiuni ale sudurilor.
Cerințe:
Limba Germana constituie un avantaj
Experiență relevantă în sudură MIG, MAG și WIG (minim 5 ani).
Certificări de sudură (dacă este cazul).
Capacitate de citire și interpretare a planurilor tehnice.
Abilități de lucru în echipă și comunicare eficientă.
Atentie la detalii și respectarea normelor de siguranță.
Oferim:
Salariu competitiv 2400 €– 2600€ (160 ore / luna  ) și beneficii [premii salariale anuale].
Cazare Premium
Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri.
Mediu de lucru dinamic și prietenos.
Cum să aplici:
Pentru a aplica, te rugăm să ne trimiti CV-ul tău la s.valchizan@virtus-personal.de sau să ne contactezi la 015221829150
Așteptăm cu interes să te alături echipei noastre !